Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Mały Mędromierz

Mały Mędromierz, kujawsko-pomorskie

  • 119 000 zł
  • 1 539 m²
  • 77,32 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Kurlandt

Skontaktuj się

Działka budowlana Mały Mędromierz

Mały Mędromierz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

119 000 zł

1 539 m²

77,32 zł/m²

Działka budowlana Mały Mędromierz

Zaktualizowane: 21 maja 2026

119 000 zł 1 539 m² 77,32 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 119 000 zł (77,32 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 539 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda w drodze, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kurlandt Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 321/14365/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Mały Mędromierz w odległości zaledwie 4 km od Tucholi.

* Działka
- powierzchnia: 1539 m²,
- kształt: zbliżony do trapezu,
- wymiary: ok. 39 m (szerokość od frontu działki),
- ukształtowanie terenu: płaskie,
- dojazd: droga asfaltowa ostatnie 150 m droga gruntowa,
- na rok 2024 zaplanowana budowa drogi z kostki brukowej.

* Lokalizacja
- Mały Mędromierz,
- ok. (...)

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patryk Kurlandt

Zostaw telefon, oddzwonimy